Pokazy

W repertuarze mamy irlandzkie tańce solowe w butach miękkich – dające większe możliwości interpretacji scenicznej, zawierające elementy tańca klasycznego; efektowny oraz zawsze wzbudzający entuzjazm publiczności step irlandzki a także tradycyjne tańce ceili. Nasze choreografie cechują się indywidualnością, wzbogaconą przez charakter dobranej muzyki oraz stroje.

Możemy także zaproponować pokaz do muzyki „na żywo”, granej przez zespół muzyki irlandzkiej. Razem z zespołem JRM współtworzymy multimedialny spektakl Eachtra (2 x 45 minut).

Imprezy

Organizujemy ceili, podczas których uczymy podstawowych kroków tańca irlandzkiego, wykorzystywanych następnie do wspólnej zabawy. Na życzenie organizatorów możliwe jest przeprowadzenie konkursów oraz prelekcji na temat tańca irlandzkiego.

Nauka Tańca

Zapraszamy na naukę tańca irlandzkiego w grupie początkującej. Zajęcia odbywają się we wtorki w godzinach 18:30-19:45. Wszelkie informacje oraz zapisy pod adresem: sabina@irlandzki.com

Wesela

Występujemy podczas wesel, nie tylko polsko-irlandzkich, czasem jako prezent-niespodzianka dla Pary Młodej. Pokazem tańca wzbudzamy entuzjazm gości, zapraszamy też ich do wspólnej zabawy w tradycyjnym tańcu ceili.

rider

Rider

  • równe i nie śliskie podłoże (ze względu na bezpieczeństwo tancerzy wykluczone są beton, kamień i trawa), jeśli impreza odbywa się na zewnątrz niezbędne jest zadaszenie na wypadek deszczu, odsłuchy stojące na scenie powinny zostać tak rozmieszczone aby nie zasłaniały tancerzy
  • odtwarzacz CD lub inny sprzęt umożliwiający odtworzenie naszego podkładu muzycznego oraz nagłośnienie na step
  • garderoba z lustrem w pobliżu sceny

Cena zależna jest od czasu trwania pokazu oraz liczby tancerzy.

Spektakl EACHTRA

Multimedialny spektakl pełen muzyki i tańca. Widowisko łączy elementy kultur Irlandii, Szkocji, Walii i Bretanii, czaruje publiczność i zachęca ją do podróży wraz z artystami.

Dowiedz się więcej